Değerli Bir Ağ ve Değer Katanlar

“DEĞERLİ BİR AĞ” programı zihinsel engelli kişilerin hizmet sektöründe istihdamını teşvik etmek amacı ile bu alanda çalışan firma ve yöneticiler için Türkiye, İtalya, İspanya, Portekiz – Macaristan – Almanya iş birliği ile oluşturulmuştur.

Program kapsamında "hizmet sektöründe" (otel, restoran, kafe vb.) yer alan ve iş yerlerinde zihinsel engelli kişilere istihdam veya staj imkanı tanıyan firmalara uluslararası bir komite tarafından o firmanın topluma kattığı değeri göstermek ve benzerlerinden ayrışmasını sağlamak üzere “Değerli Bir Ağ” üyesi unvanı verilmektedir.

Türkiye, İtalya, İspanya, Portekiz, Almanya ve Macaristan'dan 100 den fazla işyeri “Değerli Bir Ağ ünvanı almaya layık görülmüştür.

Siz de bu ünvan ile firmanıza değer katabilirsiniz.

“Değerli Bir Ağ” içinde şimdiye kadar yer alan kuruluşlara ulaşmak için http://www.valueablenetwork.eu adresini ziyaret edebilirsiniz!

Yöneticiler için online eğitim programına ulaşmak için http://www.valueablenetwork.eu/tr/valueable-e-learning adresini ziyaret edebilrisiniz!

Down sendromlu kişilerle çalışırken size yol gösterecek eğitim videolarını türkçe altyazılı olarak izlemek için http://www.valueablenetwork.eu/resources/video-tutorials adresini ziyaret edebilirsiniz!

"Değerli Bir Ağ" Sertifikası şartları için lütfen burayı tıklayınız!

Türkiye'nin "Değerli" markalarına teşekkür ediyoruz:

Hilton İstanbul Bomonti Hotel& Conference Center

BigChefs Capitol

BigChefs Marmara Forum

BigChefs Kavaklıdere

BigChefs Suadiye

BigChefs Trump Towers

BigChefs Agora

Hilton Istanbul Bosphorus Hotel